Dodany: 2011-12-15 12:33:51

 

Jak wygląda egzamin na prawo jazdyBy móc na terenie Polski zgodnie z prawem prowadzić auto niezbędny jest dokument potwierdzający nasze kwalifikacje w tym zakresie. W jego uzyskaniu z pewnością pomoże nauka jazdy kraków i prowadzone przez nią szkolenia.

 

Nauka jazdy kraków jako prywatna placówka organizuje kursy, których odbycie jest warunkiem przystąpienia do państwowego egzaminu w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego. Egzamin taki składa się z dwóch części – teoretycznej i praktycznej – przy czym niepowodzenie na pierwszej z nich dyskwalifikuje osobę z dalszego procesu.

 

Teoretyczny test z wiedzy o przepisach ruchu drogowego (które wpaja kursantom nauka jazdy kraków) odbywa się w wyposażonej w odpowiedni sprzęt komputerowy sali, zawiera osiemnaście pytań i trwa do pół godziny. Następnie osoby, którym udało się go pozytywnie zaliczyć udają się na plac manewrowy, by przejść pierwszy etap egzaminu praktycznego – jazdę po łuku i ruszanie ze wzniesienia. Następnie wyjeżdża się z egzaminatorem na drogi publiczne aby w przeciągu około czterdziestu minut jazdy udowodnić, iż posiada się odpowiedni zestaw umiejętności kierowania pojazdem..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak wygląda egzamin na prawo jazdy
Nick: