Dodany: 2011-10-04 12:30:52
 

Ubezpieczenie AssistancePośród ubezpieczeń komunikacyjnych, z których możę skorzystać nauka jazdy kraków znaleźć można również Assistance. W odróżnieniu od dwóch najczęściej stosowanych a więc OC i AC jest ono coraz powszechniej stosowane również przez kierowców posiadających tylko jeden samochód.

 

Jego zakres nie odnosi się bowiem tylko i wyłącznie do floty samochodowej choć takie było jego pierwotne założenie. Nabywając to ubezpieczenie kierowca który uczestniczył w wypadku drogowym bądź też awarii pojazdu może liczyć na szybką pomoc firmy ubezpieczeniowej gdzie polisa została wykupiona. Tak więc nauka jazdy kraków ma możliwość skorzystania z pomocy w holowaniu pojazdu, organizacji pojazdu zastępczego dla siebie i poszkodowanego jak również dostarczenie paliwa czy też części samochodowych, aby było możliwe kontynuowanie jazdy.

 

Oczywiście zakres ubezpieczenia Assistance może być znacząco większy. Może obejmować również tak niezbędną w wypadkach drogowych pomoc medyczną w każdym miejscu, gdzie się znajdzie. Kupno samego ubezpieczenia Assistance przez nauka jazdy kraków jest jednak złym pomysłem, warto kupić je w pakiecie z innymi..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Ubezpieczenie Assistance
Nick: