Dodany: 2011-10-04 12:22:01

Ubezpieczenie OCPosiadanie pojazdu wymusza na jego właścicielu ponoszenie corocznych opłat związanych z jego eksploatacją. Najważniejszym jest oczywiście ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, które musi opłacić również nauka jazdy kraków prowadząca szkolenia dla kierowców.

 

Pomimo tego, iż uczy młodych, niedoświadczonych kierowców to również i szkoły nauki jazdy i należące do niej pojazdy są zobowiązane do odpowiadania za powstałe szkody. W wielu przypadkach ubezpieczenie OC, które jest zobowiązana płacić nauka jazdy kraków nie będzie wystarczające. Gdy dokonuje ona zakupu nowego samochodu konieczne jest również posiadanie ubezpieczenia auto casco, które pozwala na uzyskanie znacznie wyższej kwoty odszkodowania aniżeli wspomniane powyżej ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej.

 

W przypadku kradzieży samochodu nauka jazdy kraków może liczyć również na zwrot równowartości zakupionego pojazdu, co we wielu przypadkach jest jedynym sensownym rozwiązaniem, aby tabor samochodowy nie stał się uboższym. Tak czy inaczej posiadanie tych dwóch rodzajów ubezpieczeń komunikacyjnych zabezpiecza przez wystąpieniem szkód, jakie mogą zdarzyć się na polskich drogach..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Ubezpieczenie OC
Nick: