Dodany: 2011-10-04 12:19:16

Ubezpieczenie AC Posiadanie własnego pojazdu jak również prawa jazdy, uprawniającego do kierowania inm to nie wszystko o czym kierowcy muszą pamiętać poruszając się po polskich drogach. Muszą mieć również opłacone składki na ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, gdy staną się uczestnikami wypadku czy kolizji drogowej.

 

Nie ma tutaj rozgraniczenia czy wypadek został spowodowany przez nauka jazdy kraków czy też innego kierowcę. Każdy z pojazdów musi mieć ważne ubezpieczenie OC. Nie posiadanie tego dokumentu w każdym przypadku będzie rodzić pociągnięcie do odpowiedzialności kierowcy, którego pojazd nie jest ubezpieczony. Jest to bowiem ubezpieczenie obowiązkowe, które musi posiadać również nauka jazdy kraków, uczestnicząca w ruchu drogowym. I to zwłaszcza w jej przypadku jego brak spowoduje dotkliwe sankcje dla właściciela szkoły nauki jazdy.

 

W przypadku firm transportowych czy też innych przewoźników ma ono znaczenie w szczególności dla pozostałych członków społeczności kierowców. Wypadek czy kolizja drogowa z ich udziałem wymuszać będzie bowiem naprawienie szkody z ich ubezpieczenia. Taka sytuacja ma miejsce również w przypadku pojazdów na których prowadzona jest nauka jazdy kraków poruszających się po rodzimych drogach..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Ubezpieczenie AC
Nick: